KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ.´ya (Bu metinde "BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ." olarak kullanılacaktır) aittir.

BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini boytem.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. boytem.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ. internet sitesini ziyaret eden ve BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - BOYTEM BOYA VE TEMİZLİK MALZ.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi